Aktualne wydarzenia

Hotel Przyjazny Rodzinie - to kolejne wyróżnienie, które otrzymaliśmy w Październiku 2013.


Pragniemy Państwa poinformować o kolejnym wyróżnieniu, które otrzymaliśmy w dniu 19.03.2013. Wyróżnienie w kategorii jako "Najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi"!:). Nagrodę w postaci certyfikatu otrzymaliśmy dzięki Państwa głosowaniu w Rankingu Turystycznym ZnaneNieznane.pl. Dziękujemy wszystkim naszym Fanom! Jesteśmy dumni i cieszymy się z tak ważnej oceny, którą otrzymaliśmy zarówno od osób dorosłych jak i tych najmłodszych!


Wydarzenie z dnia 12.11.2012

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na Wieczory Bajek "Czytajmy Dzieciom". Najbliższy Wieczór Bajek odbędzie się 21.11.2012 od 17:00 do 18:30 w Sali Zabaw Villa Residence. W repertuarze najpiękniejsze bajki i baśnie znanych pisarzy. Dla dzieci i dorosłych przewidziany słodki poczęstunek. Wstęp tylko 10 zł.


W dniu 12.10.2012 otworzyliśmy Salę Zabaw dla Dzieci. To kolejny krok ku zadowoleniu naszych najmłodszych Gości:). Sala Zabaw wyposażona jest w basen z kolorowymi piłkami ze zjeżdżalnią oraz piętro z przeszkodami. Dodatkowo dzieci mogą malować, rysować, układać klocki, bawić się i edukować, tańczyć i oglądać bajki. Pod okiem Animatora lub Zespołu Animatorów organizowane są animacje, przyjęcia urodzinowe, spektakle.


Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować Państwa iż w minionych 3 miesiącach zdobyliśmy 3 Certyfikaty uznania:

1. Certyfikat znanenieznane.pl - rekomendacja dotyczy uznania w 3 obszarach: technicznym, jakościowym i kooperacyjnym.

2. Certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie - rekomendacja w skali 5 słoneczek jako Hotel Przyjazny Rodzinie, ważny do 31.08.2013.

3. Certyfikat Uznania Hotel Przyjazny Rodzinie - rekomendacja za "gościnność z sercem i atmosferę z duszą".

4. Certyfikat Gufik Selekt - jako miejsce przyjazne Dzieciom.

Serdecznie zapraszamy do obejżenia filmu z Gali wręczenia Certyfikatów i Statuetek. Gala Hotelu Przyjaznemu Rodzinie odbyła się 15.09.2012 w Warszawie, na której mieliśmy przyjemność uczestniczyć i odebrać dwie cenne nagrody.

Film z Gali HPR

oferta