Villa Residence to wspaniałe miejsce do Spotkań BIZNESOWYCH. Dla Firm oferujemy niezwykły klimat do przeprowadzania szkoleń, konferencji, spotkań firmowych. Z przyjemnością przygotujemy ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami. Do dyspozycji oddajemy Salę konferencyjną do 55 osób oraz dwie sale warsztatowe każda do 15 osób. Możliwe układy stołów:

Dla Grup oferujemy atrakcyjne ceny oraz znakomitą jakość usług noclegowych i gastronomicznych! Ofertę dostosujemy do życzeń Klienta! Jesteśmy zawsze do dyspozycji! Serdecznie zapraszamy:).

Okrągły stół
Szkolny
Teatralny
Litera „U”
Warsztatowy
 
Sala konferencyjna wyposażona jest w tablicę, flipchart, Internet. Możliwość wypożyczenia sprzętu multimedialnego oraz telewizora.
Wzdłuż sali znajduje się duży taras widokowy na Park Zdrojowy oraz Górę Parkową, jest to również miejsce dla osób palących lub po prostu do zaczerpnięcia świeżego powietrza:).
 
Na Państwa życzenie serwujemy przerwę kawową z kawą, herbatami, wodą mineralną, sokami, ciastami, kanapeczkami bankietowymi, owocami. Wszystko w formie bufetu lub na życzenie serwowane. Nasza kuchnia zawsze staje na wysokości zadania serwując pyszne zakąski bankietowe, dania główne jak i bufetowe. Personel hotelowy zadba o sprawną, miłą i fachową obsługę. Gwarantujemy Państwu udany pobyt.
 
tel. +48 74 866 5 663
e-mail: rezerwacje@villa-residence.com
 

Integracja

Organizujemy również pobyty INTEGRACYJNE:

Grillowania
Pikniki
Ogniska
Przejażdżki bryczką
Wspinaczkę górską
Park Linowy
Paintball
Zorbing
Off Road
Rafting
Turnieje w Golfa
Wieczór Country
Wieczory Myśliwskie
Wieczory Kulinarne
Zawody „Powrót do przeszłości”
Zawody konne
Wycieczki rowerowe i piesze
Imprezy muzyczne: DJ, Zespół Muzyczny, znane Zespoły, Kabarety
Degustacje wina, pokazy
wiele innych ciekawych propozycji integracyjnych.
 
Zapraszamy Firmy do organizowania Spotkań Biznesowych oraz Integracyjnych. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Proszę o kontakt z Działem Marketingu:
 
 
tel. +48 74 866 5 663
e-mail: rezerwacje@villa-residence.com
oferta